KONST / Litografier / Färglitografi 13342346

nr 1334 2346

Oscar Reutersvärd

(1915-2002), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 113/300. Motivet: 70x47 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 29 juni 2020
kl 18:55:28

Oscar Reutersvärd

Läs mer om Oscar Reutersvärd